ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 13/12/2019 Ο ΠΟΛΥΣΥΝΘΕΤΟΣ ΡΟΛΟΣ ΤΩΝ ΜΑΙΩΝ-ΜΑΙΕΥΤΩΝ ΣΤΗΝ Π.Φ.Υ. ΟΙ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ
![ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 13/12/2019 Ο ΠΟΛΥΣΥΝΘΕΤΟΣ ΡΟΛΟΣ ΤΩΝ ΜΑΙΩΝ-ΜΑΙΕΥΤΩΝ ΣΤΗΝ Π.Φ.Υ. ΟΙ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ](https://oldsite.2dype.gov.gr/media/zoo/images/afisamaia2_c5b47df9fe832658e78f4f7de11361f9.jpg)
Το δίκτυο Π.Υ.Υ. μαιών -μαιευτών της 2ης Υ.Π.Ε Πειραιώς και Αιγαίου σε συνεργασία με το Τμήμα μαιευτικής του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής υπό την αιγίδα 2ης Υ.Π.Ε Πειραιώς και Αιγαίου θα πραγματοποιήσει επιστημονική μερίδα 13/12/2019 με θέμα “Ο ΠΟΛΥΣΥΝΘΕΤΟΣ ΡΟΛΟΣ ΤΩΝ ΜΑΙΩΝ-ΜΑΙΕΥΤΩΝ ΣΤΗΝ Π. Φ. Υ. ΟΙ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ”